Poznań Sport.pl > 

Pierwszy trening Lecha Poznań bez Szymona Pawłowskiego

wesoł

2013-06-17, godz. 14:34

Tylko dwunastu piłkarzy Lecha Poznań wzięło udział w pierwszym treningu po urlopach. Nie było wśród nich ani Szymona Pawłowskiego, ani Barry'ego Douglasa.

Zajęcia miały typowo rekreacyjny charakter - piłkarze pobiegali, pograli w dziadka, rozegrali gierkę i trening zakończyli strzałami zza linii pola karnego. Na zajęciach nie było piłkarzy, którzy w ostatnich dniach grali w drużynach narodowych - m.in. Luisa Henriqueza, Kaspra Hämäläinena, Gergo Lovrencsicsa, Marcina Kamińskiego, Szymona Drewniaka czy Tomasza Kędziory. Na zajęcia nie wyszli też leczący się po zabiegach operacyjnych Bartosz Ślusarski i Kebba Ceesay. Bramkarz Jasmin Burić za to trenował, ale... jako zawodnik z pola. Nie było też nowych zawodników - Szkota Barry'ego Douglasa i Szymona Pawłowskiego. - Barry przyleci do Poznania we wtorek i będzie do naszej dyspozycji - mówi trener Mariusz Rumak. Inaczej wygląda sprawa z Pawłowskim, który do końca czerwca jest graczem Zagłębia Lubin. Trener Rumak chciałby mieć go do dyspozycji już na rozpoczynającym się w czwartek obozie w Opalenicy. - Lech nie zwrócił się do nas z prośbą o wcześniejsze puszczenie Szymona. Zawodnik przedstawił w poniedziałek dwutygodniowe zwolnienie lekarskie i pojechał się leczyć - informuje dyrektor sportowy Zagłębia Paweł Wojtala. - Szymon ma pewne problemy zdrowotne [uszkodzony staw skokowy - przyp. red.]. Jeśli nie da się inaczej, dołączy do nas 1 lipca - mówi trener Rumak.

Na treningu byli Kamil Drygas, który wrócił do Lecha z wypożyczenia do Zawiszy Bydgoszcz, oraz 16-letni Dawid Kownacki, zdolny napastnik, który błysnął w ostatnim sezonie Młodej Ekstraklasy.

Udostępnij link: Facebook

Komentarze (3)

 • d_ss | 5 lat temu

  co za idiotyczny tytuł...

 • kolo125 | 5 lat temu

  kuchenkowe lalunie poskakały ?

 • lechupo | 5 lat temu

  @kolo125
  ssij pałkecw...niaczku

Zaloguj się i dodaj komentarz (logowanie wymagane)

Komentarz


Poznań